Witaj.
Twoja wizyta na tej stronie to już pierwszy krok do zmiany swoich nawyków żywieniowych.

 

Witaj w sklepie

O mnie

Cześć!

 

Nazywam się Marcin Mielcarek.

 

Urodziłem się na Śląsku w 1991r, choć większość mojego życia mieszkam w małej miejscowości w Wielkopolsce. Na co dzień jestem instruktorem karate. Uwielbiam gotować, robić zdrowe desery, parzyć pyszną kawę (ukończyłem kurs baristy).

 

Od najmłodszych lat miałem problemy z lekką nadwagą, przez złe nawyki żywieniowe. Jako nastolatek udało mi się ekspresowo schudnąć kilkanaście kilogramów w 3 miesiące, by przejść z nadwagi w niedowagę. Niestety wtedy nie miałem jeszcze pojęcia jak to robić więc po prostu nie jadłem i skończyło się to u lekarza i na badaniach. Na szczęście dość szybko odzyskałem stabilną wagę, którą utrzymywałem wiele lat. Niestety w kolejnych latach znów nieodpowiednie odżywianie sprawiło, że często moja waga była zbyt duża.

 

Zawsze byłem osobą aktywną, od dziecka lubiłem sport i uprawiałem m. in. piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy sporty walki. Kilka razy sam nawet korzystałem z porad innych osób by mi pomogły schudnąć, jednak nie były nigdy dostosowane do mnie. Tylko ja musiałem przestawiać swoje życie by pilnować diety.

 

Dlatego postanowiłem zgłębić wiedzę i zmienić kilka rzeczy w moim odżywianiu by skończyły się problemy z wagą. Przez ostatnie lata przeczytałem kilkadziesiąt książek związanych z dietetyką. Na pewno było ich znacznie więcej niż lektur przez całą moją szkolną edukację. Ukończyłem również kurs dietetyka sportowego.

 

Cała zdobyta wiedza mi nie wystarcza i rozwijam się cały czas. Każdego roku pojawiają się jakieś nowinki lub inne spojrzenie kogoś obcego, które warto przeanalizować. Jednak postanowiłem wykorzystać zdobytą wiedzę by pomóc innym w sposób kompleksowy. W taki sposób w jaki wcześniej sam chciałbym być obsłużony.

 

By dieta personalna była ułożona dokładnie na składnikach, które klient lubi. By dieta wpasowała się w codzienność klienta, a nie odwrotnie. I co najważniejsze, by była skuteczna i wyniki zadowalały obie strony. Dlatego z wybranych składników układam dietę z odpowiednim deficytem kalorycznym by tracić zbędne kilogramy.

 

Dodatkowo daję nadzór i wsparcie by nie tracić zapału po pierwszym tygodniu.

 

Do zobaczenia!

Marcin Mielcarek.